Nasza hurtownia zdobyła 3 miejsce w plebiscycie Expressu Bydgoskiego w w kategorii sklepy i hurtownie z materiałami budowlanymi, wykończeniowymi i wyposażeniem wnętrz.

Pierwszy skład budowlany Nowabud powstał w 2004 roku przy ul. Polnej w Nowej Wsi Wielkiej przy trasie Bydgoszcz-Inowrocław. Sukcesywnie, w miarę potrzeb klientów zwiększaliśmy powierzchnię magazynów, sklepu oraz placu, poprawialiśmy logistykę oraz poszerzaliśmy asortyment o kolejne produkty (obecnie mamy 10000 pozycji asortymentowych). Nasze wysiłki zaowocowały otwarciem w 2005 roku drugiego punktu sprzedaży przy ul. Łabiszyńskiej w Olimpinie przy trasie Brzoza-Mogilno.

W związku z rozwojem firmy na bieżąco poszerzamy obszar działań handlowych zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i poza jego granicami .

Nasi odbiorcy to klienci indywidualni i firmy wykonawcze, którym jesteśmy w stanie pomóc w budowie i remoncie domu. Zapewniamy asortyment wysokiej jakości oraz profesjonalny poziom serwisu.

Nie osiągnęlibyśmy naszej dzisiejszej pozycji bez profesjonalnej kadry. Naszym pracownikom dajemy możliwość samorealizacji. Owocuje to dalszym wzrostem i stale powiększającym się gronem zadowolonych klientów. Sprawna i fachowa obsługa pozwala osiągnąć wysoką sprzedaż materiałów budowlanych i instalacyjnych. W pełni skomputeryzowany system obsługi umożliwia szybki obieg informacji oraz natychmiastową reakcję na potrzeby rynku.

Przez wszystkie lata działalności nadrzędnym naszym celem była profesjonalna, miła, fachowa obsługa klienta oraz maksymalna oferta towarowa. Dzięki wspaniałym ludziom pracującym w naszej firmie osiągnęliśmy powyższe cele.
Dalszy rozwój przedsiębiorstwa planujemy realizować poprzez zwiększanie oferty handlowej, profesjonalizmu obsługi oraz sprawności logistycznej – zamówione towary muszą być dostarczane do naszych Klientów w jak najkrótszym terminie.